A Magyar Táncművészek Szövetsége tisztelettel meghívja tagjait, Tisztújító Közgyűlésére.

Időpont:              2017. május 22. (hétfő) 11,00 óra

Helyszín:             Honvéd Együttes „A” épület (Kerepesi út 29/b.), földszinti próbaterem (a büfé mellett)

Napirendi pontok:

1. Beszámoló a Szövetség 2016. évi munkájáról
  2. A Felügyelő Bizottság  állásfoglalása a Mérlegről és Közhasznúsági jelentésről
  3. A Mérleg és a Közhasznúsági jelentés elfogadása
  4. A tagdíjbizottság előterjesztésének megvitatása, elfogadása
  5. Új tagok felvétele
  6. A Magyar Táncművészek Szövetsége új Elnökségének és Felügyelő Bizottságának megválasztása
  7. Egyéb aktuális kérdések

A Közgyűlés akkor határozatképes, ha a szavazatra jogosult tagok közül 50 % + 1 fő jelen van.

Amennyiben 11,00 órakor határozatképtelenség áll fenn, úgy megismételt Közgyűlést hívunk össze, amelynek időpontja:

Időpont:              2017. május 22. (hétfő) 11,30 óra

Az ismételt Közgyűlés, a megjelentek számától függetlenül határozatképes, de csak az eredeti napirendi pontokat tárgyalhatja.

A Közgyűlés után közvetlenül, az új Elnökség első ülésére kerül sor, ahol megválasztásra kerül az Elnök, a Társelnök és a Felügyelő Bizottság Elnöke

Mindenkit szeretettel várunk!